ביטוח לכל צורך

מצאו את הביטוח הנכון ביותר עבורכם

המיקוד הוא בלקוח ובהגנות שאתם כפרטים וכמשפחה צריכים.
בעולם שבו המורכבות והסיכונים רק הולכים וגדלים, חשוב שתהיה כתובת אחת שיודעת לתת מענה לצרכים המשתנים במגוון מאפיינים ביטוחיים.

אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות לכל שלב בחיים תוך ראייה כוללת של הצרכים והיכולות לטווח המיידי ולטווח הארוך. . .
רק בניתוח מקצועי ומעמיק ניתן להביא לכיסוי ביטוחי אופטימלי תוך חסכון מירבי של ההון האישי.

ניהול סיכונים וביטוח

ביטוח בריאות

במדינת ישראל קיימים מספר רובדים של ביטוחי בריאות ולצערנו אין אף דרך להבטיח הגנה מיטבית תוך הימנעות מחפיפות וחוסרים בין הכיסויים.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא חוזה עם חברת ביטוח, הנקרא פוליסת ביטוח. לפי חוזה זה, האדם משלם סכום כסף חודשי (פרמיה) והחברה מתחייבת להשתתף במימון אשפוז סיעודי או טיפול סיעודי בבית במקרה הצורך.

ביטוח חיים

ביטוח חיים הינו שם כולל למגוון תוכניות ביטוח שהחלק היסודי בפוליסה (רובד ראשון) מתייחס לפיצוי מוטבי המבוטח בעת מותו של המבוטח.

ביטוח מחלות קשות

טיפול טוב הוא טיפול יקר והדרך היחידה להגיע לטובי המומחים היא באמצעות תשלומים שלעיתים נתפסים כלא סבירים לאדם הבריא אך אל נא תשפטו אדם עד אשר תהיו במקומו.

ביטוח רכוש - רכב / דירה

ביטוח הרכוש הוא כלי להגנה על הנכסים שצברנו כנגד נזקים וקטסטרופות שימשכו אותנו אחורה בחיים.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ההוצאה על ביטוח נסיעות לחו"ל הינה נמוכה באופן יחסי ומתגמדת כלפי שאר עלויות הנסיעה, אך זוהי בד"כ ההוצאה החשובה ביותר מבין כל הוצאות הנסיעה.

ביטוח משכנתא - חיים + מבנה

ביטוח חיים הינו שם כולל למגוון תוכניות ביטוח שהחלק היסודי בפוליסה (רובד ראשון) מתייחס לפיצוי מוטבי המבוטח בעת מותו של המבוטח.

ביטוח עסקים

ביטוח עסק נועד להגן על הרכוש הנמצא בו, על העובדים בזמן שהותם בעבודה, על הלקוחות המגיעים לעסק ונעזרים בשירותיו ואפילו על המוניטין והמידע הקיים בעסק.

כיסוי אובדן כושר עבודה

כיסוי המעניק תשלום פיצוי חודשי ושחרור מתשלום דמי הביטוח כתחליף למשכורת במקרה של מחלה או תאונה.

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות נועד לתת מענה לצרכים הכלכליים המיידיים הנובעים מפציעה/תאונה הדורשת טיפולים רפואיים והיעדרות מהעבודה.

ביטוחי חבויות

מטרת פוליסות אלה להגן על המבוטח בגין חבות שתחול עליו ותביא לתביעה כספית כתוצאה מנזק לצד שלישי – בין אם לרכוש ובין אם נזק גוף.

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח זה מיועד לספק הגנה כלכלית לבעלי מקצועות חופשיים, ולחברות המספקים שירותים מקצועיים הנסמכים על הכשרה ותעודות בעלות תקן בינלאומי או מוסדי.

ביטוח ימי (סחורות בהעברה ויבוא)

ישראל מחייבת לכל בעל כלי שייט שהינו מעל 5 מטר או כלי שייט המופעל על ידי מנוע בביטוח צד ג', הביטוח הינו כנגד פגיעות בגוף או מוות.

ביטוח ציוד מכנה הנדסי (צ.מ.ה)

הכיסוי נועד לבטח כלים מכניים ממונעים בגין נזק תאונתי כלשהוא לציוד עצמו. כלים אלה שאינם נדרשים לביטוח רכב סטנדרטי, עדיין יכולים להסב נזק רב, ואף להיפגע בעצמם.

כתבי שירות לרפואה פרטית

ביטוחי הבריאות משתכללים ומתעדכנים כל הזמן. לקוחות יכולים ליהנות כיום ממגוון כתבי שירות משלימים לפוליסות הבסיס . ולנצלן בתבונה לצרכיהם הרפואיים.

ניהול פיננסי – חסכון פנסיוני והשקעות

מוצרי השקעה מניבים

אפשרות להפקדות חד פעמיות (מ-10,000 שקל ומעלה) בכל נקודת זמן.
אפשרות שילוב הפקדות שוטפות וחד פעמיות מבחר מסלולי השקעה ברמות סיכון שונות – סולידי ביותר ועד אגרסיבי. נזילות בכל זמן

פוליסת חסכון

פוליסת החיסכון היא כלי פיננסי אשר מוכיח את עצמו בשנים האחרונות כיעיל יותר מתוכניות החיסכון והפיקדונות המסורתיים בבנקים, והיא מחליפה בהדרגה פתרונות שמילאו בעבר קופות הגמל, כמכשיר חיסכון לטווח בינוני.

חסכון עם ביטחון לילדים

כל מי שחוסך לילדים או לנכדים יודע שקיים הסיכוי שבמקרה אסון במשפחה לא יהיה יותר מי שימשיך ויחסוך במקומנו להבטחת עתידם הכלכלי.

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות, הפכו בשנים האחרונות לכלי חסכון והגדלת העושר ומהוות אלטרנטיבה (תחליף) להשקעה באפיקים המסורתיים של שוק ההון...

ביטוח מנהלים

זהו אחד משלושת הפתרונות האפשריים כיום בישראל לחיסכון פנסיוני לשכירים ולעצמאים, כאלטרנטיבה לקרן פנסיה או קופת גמל.

קרנות פנסיה

מקורה של קרן הפנסיה בהסתדרות העובדים אשר הגתה בשנות ה- 20 מסלול חיסכון לעובדים שכירים לביטחון פנסיוני. כך נולדו קרנות הפנסיה ההסתדרותיות, שבהם מבוטחים גם כיום מאות אלפים.

קרנות השתלמות

קרן ההשתלמות היא כלי חסכון לטווח בינוני המגלם הטבות מס על ההפרשות לקרן. במקור יועד כלי זה לסייע לעובדים במימון השתלמויות כנסים ולימודי המשך.

קופות גמל

מכשיר חיסכון פיננסי המאפשר לכם להפקיד כספים לקופה המנוהלת על ידי גוף השקעות מקצועי, עם יתרון חשוב שניתן למשוך את הכסף שנצבר ללא "קנס" בכל עת

תכנון יעוץ ופרישה

מסלולי חסכון לגיל השלישי

בימים בהם הומצא מנגנון החסכון הפנסיוני תוחלת החיים עמדה על 45 שנה בערך. היום המצב קצת שונה.

קצבה מידית

לקוחות המעוניינים בקצבה/הכנסה חודשית מובטחת למשך כל החיים מוזמנים להתייעץ לגבי האפשרויות שונות

תכנון פרישה

תכנון פרישה הוא תהליך שמטרתו להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ומשפחתך באמצעות מספר שלבי תכנון פיננסי, המשלבים עקרונות פנסיוניים ושיקולי מיסוי.

לא בטוחים איזה ביטוח הכי מתאים לכם?

אנו בברק פלוס סוכנות לביטוח נדאג להשיג לכם את הביטוח הטוב ביותר בעבורכם , במחיר הטוב ביותר ועם השירות הטוב ביותר.

השאירו פרטים ותתחילו לחסוך בתשלומי הביטוח עוד היום!

השאירו פרטים ותתחילו לחסוך בניהול הפיננסי עוד היום!

השאירו פרטים ותתחילו לחסוך בתשלומי ניהול הפנסיה עוד היום!

דילוג לתוכן